Радиодетали

В Печенігах урочисто відкрито дитячий ігровий комплес та облаштовано парк відпочинку

Дата публикации

В день відзначення районного заходу, присвяченого 25-річчю Незалежності України, в малечі Печенізького району було справжнє  свято. Діти та дорослі зібрались на відкриття нового дитячого майданчика.

Будівництво дитячого ігрового комплексу та благоустрій скверу відпочинку – давня мрія печеніжців. І ось тепер в самому центрі селища, біля центральної площі постійно лунатиме дитячий сміх. Коли починалося будівництво, не всі мешканці вірили в цю задумку, а коли побачили, як стрімко йде робота, громада з нетерпінням чекала на день відкриття дитячого комплексу, який  відразу став острівцем дитячого відпочинку, веселощів, сміху.

2016 0362016 0422016 0452016 0472016 0522016 062Коли настав довгоочікуваний день відкриття, організатори зробили справжнє свято для дітей: аніматори в костюмах казкових персонажів вели цей вечір, схожий на казку. Діти брали участь у різних конкурсах, співали пісень, розповідали вірші.

Дітвору, батьків та всіх мешканців району з цим святом привітали, власне, організатори будівництва дитячого комплексу та парку відпочинку, Лариса Ярова – голова районної ради та Михайло Никитченко – перший заступник голови районної державної адміністрації.

-        Облаштування території відпочинку для дітей, молоді та дорослих – це давня мрія печеніжців. Тому депутатський корпус районної ради одноголосно вирішив приділити серйозну увагу дозвіллю та активному спілкуванню дітвори  й молоді. Будівництво й творення, щасливі очі дітей та їх батьків – що може бути найкраще в цьому житті? Мудрі слова Оскара Уайльда говорять: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими!» Наш ігровий  майданчик дасть змогу й спонукає дітей та їх батьків  більше часу проводити на свіжому повітрі, в ігровій формі займатися фізичними вправами. А прекрасний сквер, я впевнена,  стане улюбленим місцем відпочинку як для молоді, так і для людей старшого віку. Тож сьогодні радіє вся печенізька громада!  Вперед, із задоволенням освоюйте новий ігровий комплекс!  Відпочивайте. Запрошуємо і мешканців, і гостей нашого району! А ми, організатори цієї доброї справи, залюбки будемо радіти посмішкам та хорошим враженням! – сказала у своєму зверненні голова районної ради.

Після урочистого перерізання стрічки діти відразу взялися до справи, шумно, гамірно та радісно освоюючи новенький майданчик, а дорослі залюбки відпочили в новооблаштованому парку відпочинку.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)