28 сесія

Дата публикации

1. Про затвердження порядку денного чергової ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання

2. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році проекту «Інформуємо громаду Печеніжчини».

3. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році проекту «Створюємо культурно-освітній центр-зміцнюємо громаду!».

4. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році проекту «Здорові діти-щастя нації

5. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «Омріяна кімната праці – наш вибір!».

6. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «СИЛЬНА ГРОМАДА-НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА!».

7. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «HUB«SKY»-простір нових можливостей».

8. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «Безпека та комфорт швидкій допомозі».

9. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «Сучасний підхід у музейних експозиціях-крок у майбутнє».

10. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «Музика об'єднує».

11. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, проекту «Заради здоров'я людей».

12. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

13. Про   внесення   змін   до   Програми  забезпечення публічної безпеки і порядку та   протидії   злочинності    на  території  Печенізького району Харківській області на  2018 – 2019 роки

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних на 2017-2019 роки» (із змінами).

16. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району

17. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району постери на банери із комунальної власності територіальної громади смт. Печеніги, с. П’ятницьке, с. Кицівка, с. Приморське

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)