Радиодетали

Внимание
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/09.10.19%2001.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/09.10.19%2001.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/09.10.19.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/09.10.19.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/08.10.19.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/08.10.19.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/07.10.19%201.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/07.10.19%201.jpg'

Привітання голови райради Лариси Ярової із Всесвітнім днем пошти!

Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку!

Щиро вітаємо вас зі святом – Всесвітнім днем пошти!

Ваша професія - не з легких, адже щодня, незважаючи на погоду, долаючи по декілька кілометрів за день, ви вчасно доставляєте кореспонденцію адресатам. Завдяки вашому професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці якісні послуги поштового зв’язку доступні у всіх населених пунктах нашого району.

Від щирого серця дякуємо всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення бажань і надій. Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Днем юриста!

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста!

Це свято всіх тих, хто сприяє розбудові демократичної правової України – держави для людей. Від рівня вашого професіоналізму і принциповості залежить не лише стан правової культури нашого суспільства, а і його стабільність і моральний мікроклімат в державі. Ваша професія вимагає від кожного з вас кришталевої чесності, принциповості, об’єктивності, неупередженості.

Щиро бажаємо вам примножувати кращі традиції своєї професії, докладати зусиль для утвердження на теренах нашого краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаємо вам правильних професійних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

На Печеніжчині створено центр молодіжної активності

07 жовтня 2019 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова відкрила на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості Печенізької районної ради Харківської області черговий міні-проект, реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Детальніше...

Освітян Печеніжчини привітали з професійним святом

Напередодні відзначення Дня працівників освіти, 4 жовтня 2019 року, в районному Будинку культури відбулися святкові заходи. Найщиріші слова привітань і теплих побажань сьогодні лунали на адресу освітян Печенізького краю. Привітати педагогів зі святом завітали голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Ольга Кизим.

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Днем працівників освіти!

       Шановні вчителі, працівники освітніх закладів,

ветерани педагогічної праці!

Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти!

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, любов до дітей, за вашу непохитну віру у кожного учня, за ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, яку ви щодня даруєте дітям, за самовіддане служіння обраній справі.

З нагоди свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Зі святом вас, дорогі освітяни!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

У Печенігах реалізовано міні-проект «Заради здоров’я людей»

Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. В Україні кожен 5-й мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина - самотні люди. Для переважної більшості громадян похилого віку, ветеранів праці дуже актуальним стає питання оздоровлення, питання доступності до соціальних послуг.

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Шановні мешканці Печенізького краю, ветерани війни,

ветерани праці, пенсіонери!

Щиро вітаємо вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день - чудова нагода сказати слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за їх вклад у розвиток країни, за напружену працю, за доброту та мудрість.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що ви зробили заради нашого майбутнього. Низький уклін вам, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, за все , що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя і благополуччя, сил і наснаги, щоб і далі дарувати нам тепло своїх сердець! Хай всі проблеми і незгоди обходять вас стороною, а добро повертається сторицею! Зі святом!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової із Всеукраїнським днем бібліотек!

Шановні бібліотекарі!

Вітаємовас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Ви робите велику і благородну справу - даруєте радість спілкування з книгою. Тож нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Прийміть щиру подяку за вашу творчу, ініціативну повсякденну працю, за збереження бібліотечного фонду, за активну участь в організації та проведенні численних різнопланових заходів з нагоди пам’ятних дат та державних свят.     

Щиро зичимо вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя танових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Працівники дитсадків приймали вітання з професійним святом

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники дошкільної освіти. Голова районної ради Лариса Ярова відвідала сьогодні дошкільні навчальні заклади Печенізького району і привітала вихователів та всіх працівників дитячих садочків з професійним святом - Днем дошкілля.

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Днем дошкілля!

Шановні працівники дошкільної освіти!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи. Саме ви виховуєте наше майбутнє покоління, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте до шкільного життя та виховуєте справжніх патріотів нашої держави.

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість, знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого рідного краю.

Хай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю. Міцного вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Зі святом!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)