Привітання голови районної ради Лариси Ярової з Днем родини!

Шановні мешканці Печенізького краю!

Щиро вітаємо вас з Днем родини!

Родина для кожного з нас – це найдорожчі люди, які нас люблять, розуміють, сприймають такими, якими ми є. Саме родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Тож бережіть свою родину! Піклуйтеся про найдорожчих вам людей – батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів, дружин і чоловіків!

У цей святковий день бажаємо всім родинам взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай родина завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді! Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку! Хай кожен з нас відчує радість справжнього родинного щастя!

З Днем родини!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ОЛЕКСІЙ КУЧЕР ВІДВІДАВ ПРАТ «ФІНПРОФІЛЬ»

Під час робочої поїздки на Печеніжчину очільник області відвідав найбільше промислове підприємство району – ПрАТ «Фінпрофіль». Директор підприємства Ахмадхон Нажмітдінов розповів про роботу ПрАТ «Фінпрофіль» та провів екскурсію по заводу.

Детальніше...

РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ПРИЙМАВ ГОСТЕЙ

В рамках візиту до Печенізького району 01 липня 2020 року голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер відвідав Печенізький районний Будинок культури. Гостинно зустрічали обласне керівництво Печенізький селищний голова Юрій Мариненко та директор закладу культури Валерій Лапко. В ході візиту Олексій Кучер ознайомився з роботою централізованої бібліотеки, хореографічного відділення, боксерської зали, відділення важкої атлетики та гирьового спорту.

Детальніше...

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВІДВІДАВ АРТЕМІВСЬКИЙ НВК

Губернатор Харківської області Олексій Кучер в рамках візиту до Печенізького району відвідав Артемівський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів». В ході візиту директор закладу Валентина Щеголяєва та Артемівський сільський голова Олександр Чумак ознайомили керівника області з роботою навчального закладу. Олексій Кучер оглянув приміщення дитячого садочку, спортивної зали, майстерні, актової зали та музейного комплексу.

Детальніше...

ГУБЕРНАТОР ХАРКІВЩИНИ ВІДВІДАВ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ПЕЧЕНІЗЬКИЙ РАЙОН

01 липня 2020 року голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер відвідав Печенізький район. Очільника області зустрічали голова районної ради Лариса Ярова та голова райдержадміністрації Олександр Апостол.

 

 

Детальніше...

Привітання голови районної ради Лариси Ярової з Днем Конституції України!

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України, який одночасно фіксує та визначає орієнтири розвитку країни.

Усі ми прагнемо жити на квітучій рідній землі, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу Печеніжчину багатою, Україну могутньою, вільною і незалежною державою. Конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Саме від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у будівництві країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх територіальних громад.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, щастя у плідній праці та звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Міжнародним днем музеїв!

Шановні працівники Краєзнавчого музею ім. Т.А. Суліми!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Краєзнавчий музей – це світлиця нашої багатої історії та культури, яка нагадує нам про героїчне минуле, самобутні звичаї, віковумудрость й безцінний досвід краян. І саме працівники музею щоденно відкривають це багатсво людям.

Завдяки самовідданій творчій праці музейних працівників дбайливо зберігається й примножується історико-культурна спадщина Печеніжчини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, забезпечується збереження знань про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру і безперервний зв’язок поколінь.

З нагоди свята щиро зичимо вам невичерпної енергії, професійного успіху, нових цікавих ідей, реалізації творчих планів, міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Укладено договори між райрадою та переможцями обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

15 травня відбулася зустріч голови районної ради Лариси Ярової з керівниками ініціативних груп – конкурсантів проєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», які співфінансуються з районного бюджету.

Детальніше...

Привітання Лариси Ярової з Міжнародним днем сім’ї!

Шановні жителі Печенізького краю!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї!

Саме родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Тож, зичимо кожній родині нашого району міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть! Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Лариса Ярова привітала медичних сестер Печеніжчини з професійним святом

Важко уявити нашу медицину без медичної сестри, адже це одна із найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я є головними цінностями для кожного. Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.

Детальніше...

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)