ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ СТУДІЇ

В Комунальному закладі «Мартівський ліцей» діє проєкт «Шкільне телевізійне відео», який має на меті всебічний розвиток творчого потенціалу школярів, формування у дітей активної життєвої позиції. Печенізька районна рада та КЗ «Мартівський ліцей» постійно розвивають навички інформаційної медіа культури у дітей. В цьому році ліцей прийняв участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Мініпроєкт «Дитяча мультимедійна студія – це наша мрія!» став одним з переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ!

Дорогі мешканці Печенізького краю!

22 вересня на знак вшанування подвигу партизанів та підпільників у роки Другої світової війни, для увічнення їх пам’яті в Україні відзначається День партизанської слави.

За своїм розмахом і чисельністю партизанський рух в Україні був другим фронтом. В нашому рідному Печенізькому краї існувало 4 партизанських загони, які згодом об’єдналися в один. На їхньому рахунку не один десяток героїчних справ – великі бойові операції, розвідка, диверсії. Нелегку партизанську долю довелося нести жінкам, підліткам, літнім людям, пораненим військовим. Кожен з них – приклад самовідданої та безмежної любові до своєї Батьківщини, приклад віри у краще майбутнє, приклад незламної волі.

Учасники партизанського та підпільного руху – немеркнучий символ безсмертя нашого народу, наша слава і гордість. Наш святий обов’язок берегти пам'ять про мужність і героїзм оборонців і визволителів рідної землі, завдяки яким кувалася Велика Перемога.

Низький уклін вам, ветерани, за ваш подвиг, за Перемогу! Бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, злагоди і добробуту в домівках!

Шановні земляки! Нехай для кожного з нас День партизанської слави стане днем вшанування пам’яті наших дідів-прадідів, нагадуванням про обов’язок підтримувати сучасних героїв-захисників! Бажаємо, щоб любов до рідного краю зігрівала кожного з нас у найскрутніші хвилини та надихала на нові звершення заради вільної та сильної України!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ХРАМОВЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ В СЕЛІ МАРТОВЕ

Сьогодні, 21 вересня 2020 року, в день Різдва Пресвятої Богородиці, православні жителі села Мартове урочисто відзначили престольне свято свого храму. Різдво Пресвятої Богородиці належить до 12 найбільших церковних свят, саме воно відкриває їхній лік у церковному новому році, який розпочався 14 вересня. В народі Різдво Пресвятої Богородиці називають другою Пречистою, або «осениною».

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ!

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників лісу!

Найдорожчим скарбом, окрасою нашого краю є неповторна краса лісів. Охорона цього багатства – високе покликання працівників лісового господарства.

В усі пори року, за будь-якої погоди ви працюєте над збереженням і примноженням зеленого багатства держави, забезпечуючи екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Зміцнюючи лісовий фонд країни, лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь, у поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечують потреби суспільства у різноманітній продукції лісового господарства.

Переконані, що спільними зусиллями та завдяки вмілому впровадженню в лісове виробництво сучасних природоохоронних технологій, залученню ефективних інвестиційних проєктів вдасться зміцнити екологічний та ресурсний потенціал лісового господарства нашого краю.

У цей чудовий вересневий день дякуємо всім лісівникам, хто невтомно трудиться задля відновлення і розвитку лісового господарства нашого краю, хто любить і оберігає природу. Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, родинного щастя і сімейного затишку. Миру і достатку вам і вашим родинам! Хай ваш професіоналізм, життєвий досвід, відповідальне ставлення до справи сприяють вирішенню важливих питань розвитку лісового господарства! Плідної вам праці для примноження лісових багатств України!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА УКРАЇНИ!

Шановні працівники фармацевтичної галузі району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем фармацевта!

Ваша робота – важлива складова лікувального процесу, бо саме від вас багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних та ефективних лікувальних препаратів.

           Аптечна мережа Печеніжчини пропонує відвідувачам широкий асортимент високоефективних та безпечних медичних препаратів. Наші фармацевти постійно працюють над поліпшенням якості обслуговування населення краю, дбають про те, щоб аптечні заклади стали своєрідними центрами здоров’я, де кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію та допомогу. Впевнені, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі будуть і надалі дарувати людям надію на порятунок, впевненість у забезпеченні якісними та ефективними ліками.

Щиро бажаємо вам, шановні працівники фармації, міцного здоров’я, щастя і добра. Нехай ваша праця збагачується новими знаннями і досвідом, а кожен новий день дарує радість і задоволення від своєї праці, наповнює гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних мешканців Печенізького краю! Зі святом!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ РЯТІВНИКА УКРАЇНИ!

Шановні рятівники!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника України!

Ви обрали одну з найскладніших і благородних професій, покликану захищати населення і територію держави від природних катаклізмів та техногенних катастроф.

Вмілими, професійними діями рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є - наше життя. Тому безмежна вдячність людей –  найвища оцінка вашої праці.

Звитяга, мужність, готовність до самопожертви в ім’я збереження життя інших – ці якості притаманні працівникам, що служать у аварійно - рятувальних та пожежних формуваннях. Дякуємо вам за вірність обов’язку, за постійну бойову готовність до боротьби з надзвичайною ситуацією.

Зичимо, щоб злагода та достаток завжди панували у ваших оселях, а ваша праця сторицею поверталася  добрим здоров’ям, щастям і добром. Нехай вдячність за врятовані життя стане невичерпним джерелом сил, а Господь оберігає вас від небезпеки!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ!

Спортсменів, тренерів, викладачів, уболівальників, шанувальників фізичної культури – всіх вітаємо зі святом!

День фізичної культури та спорту - це свято здорового способу життя. Заняття фізичною культурою допомагають людині відчувати себе міцною і здоровою. Приємно, що в нашому районі зростає популярність занять фізичною культурою, примножуються спортивні традиції нашого краю, що з кожним роком збільшується кількість спортивних майданчиків, оновлюються спортивні зали. Ми робимо все можливе аби залучити до занять спортом якомога більше дітей, молоді, їх батьків та створити для цього належні умови.

Шановні професіонали і любителі фізичної культури! Бажаємо всім вам численних перемог не лише на спортивних майданчиках і на змаганнях, а й в повсякденному житті! Нехай заняття фізичною культурою загартовують не лише ваше тіло, а й вашу волю, ваш дух! Старанності вам, напористості, здорового азарту і сміливості в досягненні спортивних і життєвих цілей! Будьте здорові, красиві і щасливі! 

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

ФІЗКУЛЬТУРНИКИ РАЙОНУ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

11 вересня 2020 року напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту голова районної ради Лариса Ярова та голова райдержадміністрації Олександр Апостол привітали зі святом вчителів фізичної культури та тренерів – викладачів закладів освіти району.

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ!

Шановні підприємці Печеніжчини!

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Підприємництво є важливою складовою економіки нашого району. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевих бюджетів, збільшуються видатки на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я, створюються нові робочі місця.

Професійне свято – День підприємця – це приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за професіоналізм та здатність досягати поставленої мети. Ви завжди проявляєте активну громадську та життєву позицію, активно долучаєтесь до соціальних проєктів, покликаних зробити життя Печеніжчини кращим.

Зичимо вам, шановні підприємці району, невпинного руху вперед, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил та міцного здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє! Від щирого серця бажаємо, щоб започаткована вами справа була успішною! Щастя, миру і злагоди вам і вашим родинам!

З щирими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради

Детальніше...

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)