Лариса Ярова відвідала ветеранів війни

8 травня 2018 року в День пам’яті та примирення голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печенізького району.

Очільники району побували на гостині у 8 ветеранів. Цього передсвяткового дня вітання приймали Байбак Степан Йосипович, Чудик Василь Борисович, Коваль Микола Прокопійович, Шкарупета Григорій Савелійович, Кривошей Василь Іванович, Лапко Олексій Сергійович, Варивода Ганна Михайлівна, Швець Віра Тихонівна.

Керівники району привітали їх зі святом,побажали довгих років життя, вручили продуктові набори до святкового столу та запросили на урочистості до Дня Перемоги.

Під час спілкування з ветеранами Лариса Володимирівна цікавилася їх умовами проживання, проблемами та потребами.

Впродовж зустрічі ветерани ділилися спогадами про роки війни, про свою трудову діяльність, згадували нелегкі воєнні шляхи та своїх бойових друзів. А такожщиро дякували за увагу і турботу, за те, що їх пам’ятають і відвідують.