Вітання з Днем Перемоги

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті і примирення та 73-річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сьогодні ми віддаємо довічну шану й повагу захисникам Вітчизни, чий подвиг залишається невичерпним джерелом патріотизму, незламної волі, віри і сили нашого народу.

На превеликий жаль, з кожним прожитим роком все менше залишається серед нас учасників Другої Світової війни. Я низько вклоняюсь та висловлюю свою безмежну вдячність нашим ветеранам, учасникам бойових дій за довгоочікувану перемогу, за наше мирне небо, за майбутнє, яке є у нас завдяки вам!

Шановні ветерани! Бажаю вам довголіття і доброго здоров’я, нехай роки вашого життя стеляться добром і гарним настроєм, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

Доземний уклін живим і вічна пам’ять загиблим!

З Днем Перемоги!

Голова Печенізької районної ради