Мотопробіг місцями бойової слави

9 травня за ініціативи районної ветеранської організації та за підтримки Печенізької районної ради й Печенізької районної державної адміністрації у Печенізькому районі традиційно відбувся мотопробіг, присвячений Дню Великої Перемоги.

Старт мотопробігу відбувся в Печенігах, і очолили його голова районної ради Лариса Ярова і перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко.

Колона з прапорами України слідувала по маршруту Мартове - Артемівка - Новий Бурлук - Приморське.

Учасники пробігу взяли участь у святкових мітингах, що відбулися в населених пунктах району на честь Дня Великої Перемоги. В кожному населеному пункті учасники мотопробігу наповнювали капсулу священною землею з братських могил для проведення церемонії закладки на найбільшій братській могилі, що знаходиться в селищі Печеніги.

Під час мітингів очільники району привітали мешканців громад зі святом та взяли участь у покладенні квітів до пам’ятників загиблим воїнам.