Печеніжчина відсвяткувала День Перемоги

9 травня в Печенізькому районі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги у Другій Світовій війні.

У заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко, народний депутат України Дмитро Шенцев, ветерани та учасники бойових дій, діти війни, голови сільських та селищної рад, ветеранські організації, колективи установ, організацій та підприємств району, школярі та громадськість.

В селищі Печеніги біля пам’ятнику воїнам-визволителям відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги.

Виступаючи з вітальним словом, Лариса Ярова зазначила: "День Перемоги - це та хвилююча й урочиста дата, яка дає нам можливість не забувати роки всенародного подвигу, і з покоління в покоління передавати пам’ять про наших героїв. Ми завжди будемо в боргу перед тими, хто ціною власного життя подарував нам перемогу. ".

Потім відбулася церемонія висипання з капсули священної землі, привезеної учасниками мотопробігу із братських могил населених пунктів району.

З молитвою про загиблих і померлихзахисниківУкраїни, а також за мир в Україні настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоан здійснив панахиду.

Віддаючи данину пам’яті, всі присутні схилили голови в урочистій хвилині мовчання. До підніжжя пам’ятника лягли букети квітів та гірлянда слави.

По завершенню мітингу в районному Будинку культури відбувся святковий концерт. Опісля всіх бажаючих пригостили смачною польовою кашею, а на ветеранів чекали ще й «фронтові сто грам».

Надвечір жителів району запросили на святкову дискотеку.