НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ 14 ТРАВНЯ

14 травня відбулась щотижнева апаратна нарада за участі керівництва районної ради, районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова повідомила присутніх про результати обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє", в якому 3 наших міні-проекти стали переможцями. Також Лариса Володимирівна інформувала про участь команди від Печенізького району з числа депутатів районної, селищної та сільських рад в ІІ етапі Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів, де наша команда показала гарні результати.

Крім того, голова районної ради порушила питання до керівника Чугуївського райавтодору Андрія Володимирова щодо стану проведення ремонту доріг в районі та щодо створення додаткової бригади для виконання дорожніх робіт.

В ході наради обговорювалися питання про порядок призначення житлових субсидій, про стан підготовки до опалювального сезону, про проведення літнього оздоровлення дітей та ряд інших питань.