Спортивне дозвілля для всіх

З метою розвитку спорту на Харківщині за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної в усіх районах області функціонують сучасні спортивні майданчики. Печенізькою районною радою також приділяється значна увага розвитку спортивного напрямку в районі.

Так, в минулому році в Печенігах було відкрито сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям, збудоване за кошти районного бюджету, а також спортивний майданчик "Стріт воркаут" для занять вуличною гімнастикою, який встановлений в рамках участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".

На даний час майданчики функціонують та використовуються дітворою та дорослими постійно, зранку до пізнього вечора. На цих майданчиках створено всі необхідні умови для занять спортом, проведення тренувань, організації змагань.

Радуючи жителів району, спортивні майданчики відкриті щоденно та приймають усіх бажаючих.