Відбувся районний етап Всеукраїнської гри «Сокіл»(«Джура»)

16 травня 2018 року на центральному стадіоні смт Печеніги пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. У грі брали участь рої Артемівського НВК, Мартівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського.

Гра включала такі конкурси та змагання: «Впоряд» (виконання стройових прийомів та маршової пісні), «Смуга перешкод туристська» (подолання «заболоченої місцевості по «купинах», подолання «заболоченої ділянки» з допомогою жердин, проходження «мишоловки», транспортування «потерпілого»), «Рятівник» (теоретичні та практичні завдання по наданню першої допомоги), «Стрільба» (стрільба з пневматичної гвинтівки), «Відун» (конкурс на знання історії України, Збройних Сил України), «Квест» (пошук вказаних у картці об'єктів і виконання на кожному об’єкті завдання), звіт «Добре діло».

Рій «Козачата» Артемівського НВК здобув перемогу у всіх конкурсах, крім «Стрільба». Рій «Хоробрі серця» Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.Семирадського посів перше місце у змаганнях «Стрільба» та розділив перше місце з роєм Артемівського НВК у конкурсі «Рятівник». Рій «Смерека» Мартівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розділив перше місце з роєм Артемівського НВК у конкурсах «Впоряд» та «Квест».

Рої за перемоги у кожному конкурсі були нагороджені Дипломами відділу освіти Печенізької райдержадміністрації.

За підсумками гри на обласному етапі наш район представлятиме рій Артемівського НВК. Бажаємо їм успіху!