Радиодетали

Відбувся районний етап Всеукраїнської гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата публикации

16 травня 2018 року на центральному стадіоні смт Печеніги пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 

 

 

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. У грі брали участь рої Артемівського НВК, Мартівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського.

Гра включала такі конкурси та змагання: «Впоряд» (виконання стройових прийомів та маршової пісні), «Смуга перешкод туристська» (подолання «заболоченої місцевості по «купинах», подолання «заболоченої ділянки» з допомогою жердин, проходження «мишоловки», транспортування «потерпілого»), «Рятівник» (теоретичні та практичні завдання по наданню першої допомоги), «Стрільба» (стрільба з пневматичної гвинтівки), «Відун» (конкурс на знання історії України, Збройних Сил України), «Квест» (пошук вказаних у картці об'єктів і виконання на кожному об’єкті завдання), звіт «Добре діло».

Рій «Козачата» Артемівського НВК здобув перемогу у всіх конкурсах, крім «Стрільба». Рій «Хоробрі серця» Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.Семирадського посів перше місце у змаганнях «Стрільба» та розділив перше місце з роєм Артемівського НВК у конкурсі «Рятівник». Рій «Смерека» Мартівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розділив перше місце з роєм Артемівського НВК у конкурсах «Впоряд» та «Квест».

Рої за перемоги у кожному конкурсі були нагороджені Дипломами відділу освіти Печенізької райдержадміністрації.

За підсумками гри на обласному етапі наш район представлятиме рій Артемівського НВК. Бажаємо їм успіху!

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)