Останні новини району в сфері розвитку інклюзивної освіти

29 травня 2018 в Печенізький район з робочим візитом завітала радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат.

Алла Борисівна разом з начальником відділу освіти Наталією Прохорчук, директором Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Надією Строкан, іншими представниками відділу освіти відвідала ресурсну кімнату, в якій наразі тривають завершальні роботи з поточного ремонту.

Нагадаємо, що ресурсна кімната - це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі. Вона надасть можливість дітям із особливими навчальними потребами нашого району займатися за індивідуальним планом розвитку з корекційними педагогами. Тут діти отримуватимуть спеціалізовані професійні послуги, які допоможуть їм у майбутньому повноцінно адаптуватись у суспільстві.

У приміщенні ресурсної кімнати буде облаштовано три зони: соціально-побутова, навчальна та зона для ігор. Кабінет буде обладнано спеціальними меблями та обладнанням, іграшками і матеріалами для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками.

Під час візиту радник губернатора обговорила з керівництвом району ідею створення в районі повноцінного Інклюзивно-ресурсного центру. Було оглянуто приміщення, в яких в перспективі будуть розміщені кабінети для занять реабілітацією та лікувальною фізкультурою, профільних спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога).