Лариса Ярова привітала дошкільнят-випускників Мартівського дитсадка

Ми всі родом з дитинства. А значить - з дитячого садка. Він є невід’ємною частиною безтурботного і радісного життя усіх малюків.

Випускний бал у дитячому садку – одне з найперших свят, що знаменують перехід дітей на новий щабель життя.

31 травня дошкільнята випускної групи Мартівського дитячого садка урочисто відсвяткували бал прощання з дитсадком. Краса чарівних дівчаток у бальних платтячках, елегантність хлопчиків - кавалерів у костюмах та чудово, зі смаком прибраний зал милували всіх, хто був присутній на святі.

Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик  випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах батьків, коли їхні діти виконували пісні прощання з дитсадком. Діти зверталися зі словами подяки до всіх, хто дбав про їхнє щасливе
дошкільне дитинство, давали обіцянки вихователям та батькам стати достойними, розумними школярами.

Голова районної ради Лариса Ярова, звертаючись до дітвори, батьків та вихователів, відмітила, що роки, проведені дітьми у дошкільному закладі, стали хорошим стартом для навчання в школі, а цестане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві. Лариса Володимирівна побажала маленьким випускникам щасливої та світлої дороги у країну знань, їхнім батькам - сил, здоров’я та добробуту, а вихователям – наснаги та творчого натхнення на довгі роки. Голова райради вручила майбутнім першокласникам подарунки - набори для творчості.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!