Вітаємо з Міжнародним Днем захисту дітей!

Дорогі друзі!

Вітаємо всіх, і дорослих, і дітей, з Міжнародним днем ​​захисту дітей!

Це добре червневе свято нагадує нам про серйозну відповідальність, яку несемо ми, дорослі, за підростаюче покоління. Наше завдання - зробити все можливе, щоб юні жителі Печенізького краю були здорові, отримували якісні знання, мали умови для занять спортом, творчості, для духовного й морального розвитку. А головне - щоб у них завжди була підтримка в житті. Таку підтримку наші діти мають від Печенізької районної ради. У Печенізькому районі реалізуються соціальні програми в сфері освіти, культури, охорони здоров’я, які стосуються розвитку дітей. І ці напрямки депутатський корпус 7 скликання вважає пріоритетними.

Своїми успіхами із року в рік наші діти підтверджують, що Печеніжчина - край талановитих і успішних людей. Дякуємо батькам, прийомним сім'ям, опікунам, педагогам і лікарям, усім, хто оточує наших дітей ласкою і турботою, прищеплює їм любов до праці, до своєї малої батьківщини і країни. Наснаги і мудрості усім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Нехай діти радують вас своїми досягненнями і успіхами.

Дорогі діти! Покладаємо на вас великі надії. Віримо у вас.

1 червня - початок шкільних канікул. З цим часом пов'язані надії на нові зустрічі та враження.

Від душі бажаємо, щоб ви змогли весело і цікаво провести це літо! А нам, дорослим, треба постаратися зробити ваші канікули безпечними і цікавими.

Зичимо всім міцного здоров'я, благополуччя, щастя, гарного настрою, нових життєвих сил та успіхів, миру і добра кожній родині!

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради