Лариса Ярова привітала дітвору Печеніжчини з Днем захисту дітей!

«Світ барвистий, веселковий, різно-різнокольоровий!»

Дитяче свято з такою назвою відбулося 1 червня за участі дітвори Печеніжчини. До відзначення дитячого свята долучилися зовсім маленькі дітки з матусями й татусями, вихованці дошкільних навчальних закладів, пришкільних таборів Печенізької загальноосвітньої школи ім. Г.Семирадського, Мартівської загальноосвітньої школи, Артемівського, Новобурлуцького навчально-виховних комплексів.

Під час свята діти пройшли урочистою святковою ходою вулицею Незалежності, взяли участь в конкурсі малюнка на асфальті, здійснили квест-мандрівку по станціях, взяли участь у конкурсі на найкращий дитячий флешмоб. Можна було позмагатися та повеселитися в танцях та піснях. З Днем захисту дітей дітвору та дорослих привітала голова районної ради Лариса Ярова, яка побажала усім миру, добра, благополуччя та щоб мрії всіх наших дітей втілилися в життя й діти були здоровими, щасливими та успішними. Лариса Володимирівна вручила нагороди командам, які активно попрацювали в конкурсній програмі. На завершення свята на всіх чекав приємний солодкий сюрприз – його учасників пригостили морозивом. Святковий настрій усім присутнім подарували артисти Печенізького районного Будинку культури та центру дитячої і юнацької творчості. Дитячий захід відбувся за підтримки Печенізької районної ради та районної державної адміністрації.