На щотижневій нараді 4 червня 2018 року

04 червня 2018 року відбулась щотижнева нарада за участі керівництва районної ради та районної державної адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

В ході наради обговорено питання про щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"; роботу служби у справах дітей щодо соціального захисту дітей протягом 5 місяців 2018 року; організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року; підсумки проведення акції з благоустрою «За чисте довкілля»; готовність пляжів та місць відпочинку до відкриття купального сезону; проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

Голова районної ради Лариса Ярова інформувала присутніх щодо рішень, прийнятих на 24 сесії районної ради, яка відбулася 24 травня 2018 року, а також про підготовку до реалізації міні-проектів, переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.