Юні футболісти Печеніжчини взяли участь в обласному турнірі

01 червня 2018 року на футбольних майданчиках КП «ОСК «Металіст» відбувся обласний юнацький турнір з футзалу «Кубок Слобожанщини» під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

За підтримки Печенізької районної ради та відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації у турнірі взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи відділення футболу 2006-2007 року народження.

В змаганнях взяли участь 22 команди, в основному з м. Харкова. Для юних печенізьких футболістів було дуже цікаво помірятися силами з харківськими командами. Окрім змагань для учасників турніру були організовані екскурсія по КП «ОСК «Металіст» та відкритий урок футболу. Діти побували у центральній чаші стадіону, в роздягальнях, де під час ЄВРО-2012 перевдягалися відомі футболісти.