В Мартовому відбувся футбольний турнір пам’яті спортивного наставника Олександра Моргуна

Футбольний турнір, присвячений пам’яті спортивного наставника Моргуна Олександра Івановича відбувся у селі Мартове. Меморіальний турнір організовано родиною Олександра Івановича. У змаганнях взяли участь дитяча, молодіжна команди та ветерани футболу з Печенізького й Чугуївського районів.

Голова районної ради Лариса Ярова привітала юних футболістів, ветеранів футболу та уболівальників. Відкриваючи змагання, Лариса Володимирівна подякувала родині Олександра Івановича Моргуна за вшанування пам’яті спортивного наставника та організацію турніру. Голова райради висловила сподівання, що ці змагання стануть знаменною подією в спортивному житті Печенізького району та села Мартове, в якому все життя спортивним наставником трудився Олександр Іванович. «Спорт виховує сильних і сміливих. А футбол є надзвичайно цікавим видом спорту, який всебічно розвиває людину. Крім тіла, футбол загартовує характер і волю. За словами людей, які особисто знали Олександра Івановича, саме таким вихователем і тренером він був: сильним, вольовим, цікавим. Саме ці якості він прищеплював і своїм вихованцям, багато з яких є присутніми сьогодні на турнірі як в якості гравців, так і в якості вболівальників. Поспілкувавшись з ними, я можу сказати: згадку і добру пам'ять про свого тренера й наставника ці люди пронесуть через все своє життя і з теплотою в серці будуть згадувати те найкраще, що пов’язувало колишніх вихованців з цією людиною», - з такими словами звернулася Лариса Ярова до присутніх. Очільниця райради підкреслила, що Печенізька районна рада 7 скликання приділяє значну увагу розвитку спорту на Печеніжчині. Цьому підтвердження – будівництво нових спортивних майданчиків, поповнення матеріальної бази дитячо-юнацької спортивної школи, спортивних залів наших шкіл, організація та проведення змагань різних рівнів та наші поточні плани, серед яких, зокрема, великий проект і залучення для його реалізації державних коштів на умовах співфінансування та будівництво найближчим часом сучасного футбольного поля в селі Артемівка. Цього дня на полі розгорнулися цікаві й гарячі баталії та справжня безкомпромісна боротьба.