В ресурсній кімнаті Печенізької ЗОШ ім. Г.Семирадського завершуються ремонтні роботи

Ресурсна кімната - це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі.

Вона надасть можливість дітям із особливими навчальними потребами нашого району займатися за індивідуальним планом розвитку з корекційними педагогами. Тут діти отримуватимуть послуги, які допоможуть їм у майбутньому повноцінно адаптуватись у суспільстві.

У приміщенні ресурсної кімнати буде облаштовано три зони: соціально-побутова, навчальна та зона для ігор. Кабінет буде обладнано спеціальними меблями та обладнанням, іграшками і матеріалами для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками. Голова районної ради Лариса Ярова ознайомилася з ходом проведення ремонтних робіт у кімнаті. Під час спілкування з начальником відділу освіти Наталією Прохорчук було обговорено подальші дії по утворенню повноцінного Інклюзивно-ресурсного центру. Було оглянуто приміщення, в яких в перспективі будуть розміщені кабінети для занять реабілітацією та лікувальною фізкультурою, профільних спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога)