Оголошення про скликання ХXV сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 11 червня 2018 року №09 «Про скликання XXV сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 21 червня 2018 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2017 року.

2. Про виплату стипендій обдарованим та талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».'

4. Про створення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ шляхом реорганізації (перетворення) КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ».

5. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

6. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» правонаступнику КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

7. Про звернення депутатів Печенізької районної ради до Служби автомобільних доріг у Харківській області щодо стану автомобільної дороги державного значення напрямку Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук протяжністю 28 км на ділянці 11-39 км в межах Печенізького району.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

9. Різне