На щотижневій нараді 16 липня 2018 року

16 липня голова районної ради Лариса Ярова взяла участь у черговій щотижневій нараді, яка вібулася під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Никитченка.

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування. В ході наради Лариса Ярова повідомила присутнім про те, що 5 липня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової XXVІ сесії районної ради VII скликання, яка терміново була скликана для вирішення ситуації, що склалася з фінансуванням первинної ланки галузі охорони здоров’я Печенізького району.

Питання потребувало негайного вирішення, оскільки під загрозою опинилася своєчасність виплати медичним працівникам заробітної плати. Голова райради повідомила, що видатки на первинну медико-санітарну, амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу належать до видатків державного бюджету на охорону здоров’я. Потреба в коштах на виплату заробітної плати первинної ланки медицини району у 2018 році склала 4486,2 тис. грн., що становить 2243,1 тис. грн. на перше півріччя. Фактично державою у першому півріччі профінансовано 1387,0 тис.грн. Депутатським корпусом із розумінням вивчено ситуацію, що склалася, та одностайно підтримано рішення підставити плече державному бюджетові й виділити кошти з районного бюджету для вирішення всіх порушених питань, в тому числі, погашення заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам району у повному обсязі за перше півріччя 2018 року. Лариса Ярова також повідомила, що депутатським корпусом обговорено питання діяльності медичної галузі району й наголошено на тому, що мережа первинної ланки медицини в Печенізькому районі потребує оптимізації, часткового перегляду функцій, обов’язків персоналу, виходячи із реального виконання посадових обов’язків та надання медичної допомоги мешканцям і гостям району. Про підвищення пенсій з 01 липня 2018 року доповіла начальник Печенізького відділу обслуговування громадян Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Булгакова. Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району доповіла начальник управління агропромислового господарства райдержадміністрації Любов Ісичко. Про хід оздоровчої кампанії в районі влітку 2018 року доповіла завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Ромашина. Про соціальне обслуговування населення територіальним центром (надання соціальних послуг) доповіла начальник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Пономарьова. Про організацію заходів щодо попередження виникнення пожеж в районі доповів начальник Печенізького районного сектору ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Смирнов. Про дотацію на молодняк в особистих селянських господарствах доповів начальник Печенізького районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області Павло Зеленський. З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.