В Печенізькому районі йде підготовка до зимового періоду

16 липня 2018 року відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Захід пройшов під головуванням Михайла Никитченка, першого заступника голови райдержадміністрації. У засіданні штабу взяла участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служби газо- та електропостачання, сільські та селищний голови району.

Під час засідання штабу його учасники обговорили стан підготовки господарського комплексу Печенізького району до осінньо-зимового періоду, зупиняючись на окремих питаннях, які потребували більш детального обговорення. Результати засідання показали, що підготовка до осінньо-зимового періоду в Печенізькому районі проходить відповідно до планів та затверджених графіків.