Нарада щодо відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

17 липня 2018 року в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Никитченка відбулася робоча нарада щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Дня незалежності України.

У робочій нараді взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Кизим, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Данильченко.

Голова районної ради Лариса Ярова наголосила, що День Державного Прапора України та День Незалежності – це загальні національні свята, які є символом єдності українського народу. - Відзначення 27-ї річниці Незалежності України – важлива подія державного значення, – зазначила очільниця районної ради.

Під час наради обговорили ряд важливих питань щодо організації та відзначення в районі Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Лариса Ярова акцентувала увагу присутніх на необхідності вжиття додаткових заходів з благоустрою територій, святкового оформлення населених пунктів району з використанням державної символіки та встановлення Державних Прапорів України на всіх адміністративних установах, організаціях та підприємствах, упорядкування об’єктів культурної спадщини, організації та проведення культурно-мистецьких та спортивних заходів за участю дітей та молоді.