Вшанували пам'ять загиблого Захисника України

Рік тому страшна звістка увірвалася в Печенізький край: у військовому госпіталі помер захисник Вітчизни, житель села Мартове, військовослужбовець Заіка Володимир Леонідович.

Володя, як військовослужбовець, уклавши контракт, пішов боронити рідний край від ворогів на схід України. Його людяність, небайдужість - приклад для молодого покоління, для всіх, кому небайдужа доля нашої Вітчизни. Минув рік, але змиритись з непоправною втратою важко.

Єдиний син у матері, чоловік, батько двох синів. Прекрасна щира людина, - таким його знали мартівчани.

Аби вшанувати пам'ять загиблого захисника Вітчизни напередодні річниці смерті з родиною Володимира зустрілися Лариса Ярова - голова районної ради, Михайло Никитченко – перший заступник голови районної державної адміністрації, Ігнат Нечипорук – Мартівський сільський голова, районний військовий комісар Олександр Коров’яковський з представниками райвійськкомату та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Мартове ієрей Ілля.

Світла пам`ять про Володю назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав і любив.

Герої не вмирають.