Щоб знати свої права

Одним з основних напрямків роботи служби зайнятості є організація та проведення групових заходів щодо протидії торгівлі людьми та підвищення обізнаності безробітного населення щодо безпечної міграції та мотивації у працевлаштуванні.

19 липня 2018р. в Печенізькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості пройшли 2 тренінги за участю Харківської обласної громадської організації « Твоє право» представництва Міжнародної організації з міграції – Агентство з питань міграції.

Дуже змістовну та важливу інформацію повідомив учасникам тренінгів представник громадської організації Полянський Олександр Олексійович.

В заходах взяло участь 40 безробітних осіб, які переглянули відеоролики, взяли участь в анкетуванні та активно спілкувались.