На щотижневій нараді 23 липня 2018 року

На щотижневій нараді 23 липня 2018 року 23 липня у черговій щотижневій нараді взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, заступник голови райдержадміністрації Ольга Кизим, керівники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Лариса Ярова повідомила присутнім про завершення проекту щодо будівництва сучасного міні-футбольного поля в селі Артемівка. Голова райради інформувала актив району, що завдяки бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», яку Уряд затвердив у вересні 2017 року, вдалося реалізувати даний проект. Будівництво об'єкта в селі Артемівка підтримано головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Міні-футбольне поле у селі Артемівка розміром 42м*22м, вартістю 1,5 млн. грн. збудоване на умовах співфінансування 50/50 з Державного та районного бюджетів. Лариса Володимирівна повідомила, що найближчим часом відбудеться урочисте відкриття вказаного об’єкту.

Голова райради зазначила також, що депутатським корпусом районної ради було прийнято рішення про виділення коштів у сумі понад 112 тис. грн. для встановлення нових енергозберігаючих вікон у трьох класних кімнатах Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського, де будуть навчатися першокласники, і наразі ці роботи практично завершено.

В ході наради обговорено питання про організацію та проведення в районі заходів до Дня Державного прапору та Дня Незалежності.

Про стан призначення житлових субсидій з 01.05.2018 доповіла заступник начальника управління-начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Людмила Єременко.

Про хід проведення медичної реформи в районі доповів головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Печенізькому районі» Олександр Жадан.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.