Спільна робоча нарада керівників місцевих рад Печеніжчини

Під час наради керівників місцевих рад району обговорено ряд важливих питань.

Для спілкування за круглим столом голова райради Лариса Ярова запросила Юрія Мариненка – Печенізького селищного голову, Олександра Чумака – Артемівського сільського голову, Ігната Нечипорука – Мартівського сільського голова, Володимира Маренича – Новобурлуцького сільського голову, Олену Передерю – Борщівського сільського голову.

Серед порушених питань обговорено питання активізації роботи по висвітленню діяльності місцевих рад. Лариса Ярова вкотре наголосила селищному та сільським головам на необхідності приділяти більшу увагу питанням доведення до населення Печеніжчини інформації про роботу, яка проводиться в громадах.

Під час спілкування також обговорено питання підготовки та проведення днів територіальних громад у Печенізькій селищній та Мартівській і Артемівській сільських радах.

Головою райради наголошено на необхідності своєчасної сплати членських внесків до Асоціації ОМС Харківської області, а також своєчасного повідомлення про проведення сесій місцевих рад.