Реалізація цікавих проектів у галузі освіти – на порядку денному райради

Втілення в життя нових, цікавих та корисних проектів, які стосуються розвитку галузі освіти району, - один із напрямків, якими опікується наразі Печенізька районна рада.

Найближчим часом у районі будуть реалізовані три міні-проекти, які стали переможцями обласного конкурсу «Разом у майбутнє»: «Садочок моєї мрії», «Через фізичну культуру та спорт - до сильної громади», а також «Створення спортивно-оздоровчого центру».

23 липня відбулася робоча нарада з відповідальними особами відділу освіти, на якій розглянуто питання укладення договорів з підрядними організаціями на виконання робіт, передбачених міні-проектами, а також оформлення іншої необхідної документації.

Наразі головою районної ради Ларисою Яровою разом з начальником відділу освіти Наталією Прохорчук та керівниками закладів освіти заплановано відвідання об’єктів, на яких будуть реалізовані вказані міні-проекти.

Детально про кожен з них ми розповімо на сторінках нашого Фейсбуку та офіційного сайту.