Відбулася нарада з питання порядку призначення керівників комунальних закладів культури Печенізького району

В районній раді відбулася робоча нарада з питання реалізації законодавства України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.

Нарада пройшла за участі заступника голови райради Ірини Постнікової, заступника голови райдержадміністрації Ольги Кизим, начальника відділу культури Лариси Данильченко.

Учасники наради обговорили порядок проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури у Печенізькому районі, публічність проведення конкурсного добору, а також порядок призначення органом управління, районною радою, переможця конкурсу керівником державного чи комунального закладу культури не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу.