Радиодетали

Підготовка ресурсної кімнати - на завершальному етапі

Дата публикации

Голова районної ради Лариса Ярова відзначає, що ресурсна кімната в опорному навчальному закладі Печенізького району – ліцеї ім.Г.Семирадського, - це окреме приміщення, де учні з особливими освітніми потребами будуть навчатися за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога.

Такі кімнати дозволять дітям набувати соціальний досвід, адже основне завдання інклюзивної освіти – підготувати їх до самостійного дорослого життя.

Даний проект є складовою частиною соціальної програми Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», яка реалізується в Україні, в тому числі, у Печенізькому районі. Лариса Ярова ознайомилася з ходом завершення робіт по підготовці ресурсної кімнати до нового навчального року. Було оглянуто приміщення, в яких будуть розміщені кабінети для занять реабілітацією та лікувальною фізкультурою, профільних спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога). У приміщенні ресурсної кімнати практично завершено облаштування трьох зон: соціально-побутової, навчальної та зони для ігор. Кабінет вже обладнано спеціальними меблями та мультимедійним інтерактивним обладнанням, іграшками. Найближчим часом кабінет буде забезпечено дидактичними та іншими матеріалами для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками, а також буде придбано інше обладнання відповідно до вимог облаштування кімнати.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)