На контролі – реалізація проекту «Садочок моєї мрії"

Міні-проект «Садочок моєї мрії» став переможцем обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в номінації «Добробут та розвиток громад» у 2018 році.

Голова районної ради Лариса Ярова відвідала Печенізький дошкільний заклад (дитячий садок) №2 та поспілкувалася з колективом з приводу підготовки документації та інших робочих питань щодо реалізації даного проекту.

Проектом «Садочок моєї мрії» передбачено придбання та встановлення ігрового дитячого майданчика на території дитсадка, а також закупка та монтаж огорожі території садочка.

Загальна вартість проекту складає – 297 916 грн.

В тому числі: Кошти обласного бюджету -148 958 грн.

Кошти районного бюджету – 134 062 грн.

Кошти конкурсанта – 14 896 грн.

Відповідно до умов проведення конкурсу «Разом у майбутнє» кошти районного бюджету та кошти конкурсанта вже профінансовано для виконання заходів, передбачених проектом.

Лариса Володимирівна поцікавилася також, як в садочку ведуться ремонтні роботи та проводиться підготовка до нового навчального року.