10 серпня - 75-та річниця визволення селища Печеніги від фашистських загарбників у роки війни

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної та Другої Світової війни!
Шановні жителі Печенізької територіальної громади!

Сердечно вітаємо вас з 75-ю річницею визволення селища Печеніги від фашистських загарбників!
У світовій історії є події, що навіки залишаються у пам'яті і серцях людей. Такою подією стала для нас Велика Вітчизняна війна. Фронт двічі прокотився над Україною, засипаючи її солдатськими могилами. Двічі пронісся він і над Печенізьким краєм. На цій землі вибухали снаряди і бомби, її захищало населення Печеніг, на ній загинуло понад 2000 воїнів. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе й скорботу, стала суворим випробуванням для всієї країни. І тільки мужність, незламна воля й патріотизм наших солдатів стали основою великої, довгоочікуваної Перемоги. Низький уклін Вам, шановні ветерани, учасники війни, діти війни, за Велику Перемогу, за те, що підняли розорену, поранену країну з руїн і попелу, налагодили мирне життя, за мудрість і підтримку у розбудові незалежної України. Кожен з вас - наша гордість, наше надбання.
Світла пам'ять тим, хто поклав своє життя на вівтар Великої Перемоги! Бажаємо всім миру, здоров'я, щастя, добра, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, творення на благо нашого спільного дому – Великої України!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради