День села відзначили мешканці Мартівської громади!

Найбільше село Печенізького району, Мартове, відзначило 25 серпня День села. Традиційно багато років поспіль іменинне свято громади мартівчани присвячують найголовнішому державному святові - Дню Незалежності України.

За історичними даними, історія села Мартове бере початок від заснування Слободи Мартовської в 1666 році. Наразі село Мартове є одним з найбільших сільських населених пунктів Харківщини та одним з улюблених місць відпочинку мешканців і гостей Харківщини. Вітаючи сільчан зі святом, голова районної ради Лариса Ярова зичила всій громаді та кожній родині здоров’я й благополуччя. Концертно-розважальна програма, дитячі розваги та атракціони, відзначення почесних мешканців громади, святкове частування для сільчан, дискотека для молоді – лише невелика частина святкової програми. Цього суботнього дня довго над селом розливались музика, пісні, жарти і сміх. Відзначаючи родинне свято своєї громади, мартівчани ще раз підтвердили згуртованість та бажання зібратися усією родиною. Дружнє та згуртоване село Мартове вкладає свій талант і вміння в роботу та у відпочинок. А значить, село живе та зростає. Нехай щастить тобі, Мартівська громадо!