Лариса Ярова привітала Артемівську громаду з Днем села!

Святкові урочистості відбулися 25 серпня біля Артемівського сільського Будинку культури.

В центрі села з опівдня вже пахло смаженими шашликами та кулішем, дітвора весело стрибала на дитячому атракціоні, а сільчани сходилися з усіх куточків Артемівки, аби привітати один одного.

Голова районної ради Лариса Ярова, вітаючи артемівців з іменинним святом, відзначила особливу гостинність та любов тих, хто живе у селі, до своєї малої Батьківщини. Лариса Володимирівна подякувала артемівській громаді за добрі справи, спрямовані на розвиток і благоустрій села. Голова райради побажала, аби в кожну родину віщун радості, лелека, приносив якнайбільше немовлят, громада повнилася високими врожаями, а кожна хата була повна добра, взаєморозуміння й благополуччя. Від керівництва району сільчани отримали в подарунок мотокосу, аби вчасно приводити до ладу територію села. Привітав сільчан також голова сільради з сусідньої Новобурлуцької громади Володимир Маренич, побажавши всім артемівцям миру й благополуччя та подарувавши корзину фруктів та овочів із щедрого врожаю новобурлуцьких земель. Святкові урочистості відбулися за участі аматорів сільського Будинку культури, а також артистів, запрошених із сусіднього району. В цей святковий день були відзначені почесні мешканці села, його найповажніші за віком та наймолодші жителі, молодята, які побралися. Безпрограшна лотерея зацікавила всіх, хто встиг придбати квитки. А надвечір молодь та всі бажаючі відпочили на святковій дискотеці. Добра тобі в усьому, гараздів усюди, Артемівська громадо!