На щотижневій нараді 27 серпня 2018 року

27 серпня 2018 року відбулася щотижнева нарада.

В її роботі взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Про підсумки проведення в районі заходів до Дня Державного Прапору, Дня Незалежності України та Дня територіальинх громад доповіли Директор комунального закладу «Печенізька Централізована бібліотечна система» Тетяна Макаренко, секретар Артемівської сільської ради Наталія Богомаз, Мартівський сільський голова Ігнат Нечіпорук. Про підсумки підготовки освітніх закладів району до нового навчального року та проведення урочистостей з нагоди Дня знань, доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Прохорчук. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС Світлана Ковтун. Заступником голови районної ради Іриною Постніковою до присутніх доведено інформацію щодо нових умов конкурсу Харківської обласної ради «Разом у майбутнє». Ірина Постнікова повідомила також про те, що 20 вересня 2018 року відбудеться чергова XXVII сесія районної ради. З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.