Радиодетали

Як вибрати професію?

Дата публикации

Для учнів шкіл району постійно проводиться фахівцями Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості профорієнтаційна робота щодо вибору професії.

Але і після закінчення школи є молодь, яка ще не визначилась зі своїм професійним майбутнім.

                                                                            

За допомогою служби зайнятості молоді люди мають змогу отримати повне уявлення про свої здібності та уподобання, дізнатись більше про будь-яку професію. 

 

У серпні 2018 року до Печенізької районної філії звернулись саме такі молоді люди: Лапенко Олексій і Сичова Тетяна – випускники Артемівської школи, Неймирок Ельвіра (23 роки) та Вартовник Ангеліна (21 рік). Всі взяли участь у тестуванні по визначенню професійної спрямованості, були ознайомлені з умовами навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та переліком професій, а їх у навчальному закладі 27.                                                                                                                

Молоді люди обрали професії токаря, кухаря, адміністратора. Олекій і Ельвіра уже успішно навчаються, а Тетяна та Ангеліна розпочнуть навчання на кухаря 17 вересня.

Запрошуємо всіх, кому ще не вдалося визначитися з майбутньою професією або не вступили до навчального закладу, відвідати Печенізьку районну філію Харківського обласного центру зайнятості.

Ми допоможемо зробити ваш професійний вибір успішним.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)