На обласних урочистостях відзначено кращих підприємців області

Урочистий прийом з нагоди Дня підприємця України відбувся у малій залі Будинку рад.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер та перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітали гостей із професійним святом та вручили грамоти й подяки обласної державної адміністрації та обласної ради кращим підприємцям області. Серед нагороджуваних – депутат Печенізької районної ради, генеральний директор ТОВ «Рембудпобут» та ТОВ «Харелектромет» Андрій Шидич.

Почесною Грамотою Андрія Вікторовича відзначено за високий професіоналізм та вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Харківщини. Андрій Вікторович – відомий в Печенізькому краї бізнесмен, який окрім розвитку підприємництва та приватного бізнесу, надає значну підтримку закладам освіти, культури, медицини, підтримує районну футбольну команду, надає значну підтримку місцевим парафіянам та Свято-Преображенському храмові селища Печеніги. Дякуємо за активну життєву позицію, Андрію Вікторовичу, та вітаємо з високою нагородою!