На черговій щотижневій нараді 10 вересня 2018 року

10 вересня 2018 року в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Никитченкавідбулася щотижнева нарада.

В її роботі взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради розглянуто питання про стан призначення в районі житлових субсидій, про хід проведення осінньо-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району, про підсумки проведення 10-денних навчальних зборів військовозобов’язаних у складі бригади територіальної оборони, про хід проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування  та комунальної власності району та інші важливі питання.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.