Оголошення про скликання ХXVІI сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 10 вересня 2018 року №11 «Про скликання XXVIІ сесії районної ради VІІ скликання» скликається ХXVІI сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXVІI сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 20 вересня 2018 року о 10.00 в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.

2. Про виплату грошової винагороди кращим педагогічним працівникам закладів освіти Печенізького району Харківської області.

3. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Печенізькою районною державною адміністрацією делегованих їй Печенізькою районною радою повноважень на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 06 березня 2018 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних на 2017 - 2019 роки».

5. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

6. Про зміну типу та перейменування МАРТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на Комунальний заклад «МАРТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

7. Про внесення доповнення до районної програми «Освіта Печеніжчини» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21грудня 2017 року (із змінами).

8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень – червень 2018 року.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

10. Про затвердження Договору про організацію та фінансування витрат на надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Печенізького району у 2019 році.

11. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 28 липня 2015 року.

12. Про внесення змін до Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 25 липня 2013 року (із змінами).

13. Про прийняття книг із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Печенізького району.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

15. Різне.