24 вересня відбулася щотижнева нарада

24 вересня 2018 року відбулася щотижнева нарада, в роботі якої взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко, працівники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради проінформувала зібрання щодо результатів проведення 27 сесії районної ради 7 скликання, яка завершила свою роботу 20 вересня 2018 року.

Про роботу в районі комісії щодо призначення житлових субсидій та соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Маїса Курилко.

Про заплановану участь району у Великому Слобожанському ярмарку доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Аліна Котлярова.

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року  доповіла завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Іриа Ромашина.

Про реорганізацію ринку електропостачання доповів заступник начальника Печенізького відділення АТ«Харківобленерго» з комерційного обліку Ігор Андріїв.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.