Лариса Ярова взяла участь у нараді з керівниками закладів освіти

Нарада, де розглянуто ряд нагальних та актуальних питань в галузі освіти району, відбулася 26 вересня 2018 року.

Спілкуючись з освітянами району, які очолюють школи, ліцеї, дошкільні, позашкільні навчальні заклади, голова районної ради зупинилася на питаннях виконання Печенізькою районною радою повноважень у галузі освіти.

Лариса Ярова підкреслила, що в Печенізькому районі налагоджена співпраця між районною радою та відділом освіти й закладами освіти району.

- Головна і наша спільна мета – створити школу, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Концепція «Нова українська школа» розрахована на роки, і ми всі, кожен на своєму місці, повинні бути активними її впроваджувачами. Будучи педагогом за освітою, я, так як і ви, розумію, що сьогодні вже немає «пакету знань», які можна здобути і використовувати все життя. Людина має навчитися критично мислити, вчитися все життя, позиціонувати і висловлювати свою думку. А також – працювати в команді, керувати своїм емоційним станом, розуміти стан іншої людини. Усього цього ви навчатимете у Новій українській школі. А ми, районна, селищна, сільські ради району, будемо сприяти цьому навчанню й руху вперед, - відзначила голова районної ради, яка в подальшому виступі детально зупинилася на рішеннях районної ради, які були прийняті протягом останнього року, реалізації спільних проектів у галузі освіти, активізації роботи учнівського самоврядування та інших точках співробітництва органів місцевого самоврядування із освітянами району.

Під час наради було розглянуто питання про організований початок 2018/2019 навчального року, про організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами у інклюзивних класах ЗЗСО, про підготовку статистичної звітності, про підсумки підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до 2018/2019 навчального року та хід проведення опалювального сезону, про стан забезпечення ЗЗСО навчальною та навчально-методичною літературою.

Протягом наради розглянуто питання підсумків оздоровлення дітей улітку 2018 року, організації та проведення спортивно-масової та фізично-оздоровчої роботи у І півріччі 2018/2019 навчального року.

Увага керівників закладів освіти зверталася також на ефективність обміну інформацією електронними засобами зв’язку.