1 жовтня - День людини похилого віку!

Дорогі ветерани та пенсіонери!
День людини похилого віку, іншими словами - свято мудрості, не випадково став особливою, пам'ятною датою в календарі. Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Щодня ми відчуваємо вашу допомогу і підтримку. Ви дбаєте про онуків і правнуків, ведете активне громадське життя, нерідко продовжуєте працювати, передаючи безцінний досвід молодим.

Саме у ваших серцях ми знаходимо розуміння, терпіння і любов. Ви - основа нашого життя і тому сьогодні, в День людини поважного віку, ми всім вам низько вклоняємося і говоримо щире «дякуємо»! Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради