Розвиток галузі освіти - через участь у конкурсах і грантах

1 жовтня голова районної ради Лариса Ярова провела нараду з керівниками освітніх закладів району за участі керівництва відділу освіти райдержадміністрації.

Під час спілкування обговорено питання якості виконання та завершення робіт щодо реалізації міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку громад «Разом у майбутнє» в 2018 році, а також сплановано заходи по урочистій презентації проектів.

Разом з освітянами було обговорено також найближчі плани щодо участі батьківських рад, органів самоорганізації населення, громадських організацій у вказаному конкурсі в 2019 році. Головою районної ради акцентовано увагу керівників закладів освіти на тому, що прийом проектних заявок до обласної ради вже триває, і наразі вже залишається один місяць до завершення цьогорічного прийому. Протягом наради обговорено важливі та цікаві напрями у галузі освіти, які можна реалізувати через обласний конкурс та інші конкурси, отримавши співфінансування з бюджетів різних рівнів.