Триває будівництво дороги на території села Новий Бурлук

У ході робочої поїздки по Печенізькому району 4 жовтня 2018 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев разом з керівниками районної ради та райдержадміністрації Ларисою Яровою й Михайлом Никитченком та Новобурлуцьким сільським головою Володимиром Мареничем ознайомився із ходом будівництва дороги по вул. Центральній у селі Новий Бурлук Печенізького району.

Організацією будівництва та ремонту дороги займається ДП «Дороги Харківщини». Загальна протяжність дорожнього полотна, що будується, – біля двох кілометрів.

Кошти на ремонт вказаної ділянки дороги виділено з Державного бюджету. Нагадаємо, що в області раніше було сформовано перелік доріг, які відремонтують цього року в області. У ньому - 87 доріг місцевого значення, близько 240 доріг комунальної власності та роботи на трьох напрямках доріг державного значення. Будівництво дороги в селі Новий Бурлук на загальну суму 5,8 млн. грн. буде завершено в першій половині жовтня.