Радиодетали

Анатолій Бабічев відвідав опорний освітній заклад Печеніжчини

Дата публикации

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев під час робочої поїздки до Печенізького району 4 жовтня 2018 року ознайомився з роботою опорного освітнього закладу району - Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського Печенізької районної ради Харківської області.

Голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Кизим, начальник відділу освіти Наталія Прохорчук та директор ліцею Надія Строкан ознайомили Анатолія Валерійовича з класними кімнатами, де навчаються першокласники, кабінетами географії, біології та математики, сучасне оснащення яких забезпечено в рамках обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини», із залученням позабюджетних коштів на місцевому рівні.

Заступника губернатора також ознайомили з роботою ресурсної кімнати, де учні з особливими освітніми потребами навчаються за індивідуальним планом. Було оглянуто приміщення, в яких розміщені кабінети для занять реабілітацією та лікувальною фізкультурою, профільних спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога). Заступник губернатора також ознайомився з роботою спортивних залів та бібліотеки. Як відзначено було під час зустрічі, важливо, що у створенні освітнього простору закладів Печеніжчини всі учасники – обласна державна адміністрація та обласна рада, районна рада та райдержадміністрація, місцеві громади, шкільна спільнота – виступають партнерами та співробітниками.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)