На Печеніжчині відзначили працівників освіти

Напередодні професійного свята, Дня працівника освіти, 4 жовтня 2018 року, найщиріші слова вдячності й теплі привітання звучали на адресу педагогів Печенізького краю.

Привітати й відзначити освітян Печеніжчини завітали Анатолій Бабічев – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко.

У святкових зверненнях виступаючі відзначили, що вчитель – величне покликання, а День вчителя був і залишиться назавжди для кожного педагога, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом. Побажали, аби шкільні будні для кожного педагога стали святом, яке наповнюватиме вчительські серця радістю спілкування та енергією творення. Керівники побажали усім присутнім в залі здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління Почесними грамотами та Подяками відзначені: - Зеленська Олена Володимирівна – керівник районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації - Штанкевська Тетяна Володимирівна – директор Мартівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів - Гриценко Оксана Валентинівна – вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» - Зоріна Лідія Володимирівна - вчитель початкових класів Комунального закладу «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» - Лапко Тетяна Олександрівна - вчитель початкових класів Мартівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів - Чуб Любов Миколаївна - вчитель математики Комунального закладу «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» - Вовк Валентина Володимирівна - завідуюча бібліотекою Комунального закладу «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського» - Куц Ірина Іванівна - вчитель початкових класів Артемівського навчально – виховного комплексу - Челомбитько Олена Іванівна - вчитель початкових класів Новобурлуцького навчально – виховного комплексу - Клименко Антоніна Іванівна - вихователь Печенізького дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 1 - Петренко Лариса Вікторівна - вихователь Мартівського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) - Ісичко Володимир Олексійович - завгосп Новобурлуцького навчально – виховного комплексу - Кохан Олеся Михайлівна - директор Печенізького центру дитячої та юнацької творчості. Відповідно до рішення 27 сесії районної ради від 20 вересня 2018 року педагогам, творча робота яких здобула широке визнання і вносить великий вклад у справу навчання та виховання підростаючого покоління, з метою матеріальної підтримки і заохочення до подальшої професійної діяльності сертифікати на призначення та виплату грошової винагороди Печенізькою районною радою за 2017-2018 навчальний рік вручено кращим педагогічним працівникам: - Бердник Олені Іванівні - вчителю початкових класів Артемівського НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III ступенів»; - Корнейко Миколі Васильовичу, керівнику гуртка Печенізького ЦДЮТ; - Чугай Катерині Михайлівні, вчителю української мови та літератури Артемівського НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III ступенів»; - Коваленку Сергію Івановичу, вчителю трудового навчання Артемівського НВК «ДНЗ-ЗОШ I-III ступенів»; - Сідін Наталії Яківні, вчителю географії Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського; - Сиром’ятніковій Оксані Олександрівні, вчителю історії Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського; - Сокол Вікторії Валентинівні, вчителю основ здоров’я Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського; - Рибас Ілоні Олександрівні, заступнику директора з виховної роботи Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського; - Панченко Анні Олександрівні, педагогу-організатору Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського; - Величко Надії Миколаївні, вчителю біології Мартівської ЗОШ I-III ступенів - Алексанянцу Олександру Віталійовичу, заступнику директора з НВР Мартівської ЗОШ I-III ступенів - Демцюрі Інні Анатоліївні, вчителю фізики Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського - Чудику Сергію Вікторовичу, вчителю фізичної культури Мартівської ЗОШ I-III ступенів - Сіренко Наталії Валентинівні, Моргун Валентині Леонтіївні, Лісовій Інесі Олексіївні вчителям початкових класів Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського В подарунок від Харківської обласної державної адміністрації для освітян Печеніжчини презентовано цікаву концертну програму за участі танцівників та вокалістів з міста Харкова - шоу-балетів «Оксид» та «Феймус» і дуета «Golden Duo».