Вітаємо з Днем працівника освіти!

Дорогі педагоги! Шановні працівники та ветерани галузі освіти!

У всі часи вчительська праця була й залишається не лише професією, а й високим званням. Учитель - це покликання, дар, спосіб життя, це стан душі.
Щодня ми приводимо до школи та віддаємо у ваші дбайливі, турботливі руки найдорожче, що є в нашому житті, - своїх дітей та онуків.

Мудрі кажуть, що справжнього вчителя можна порівняти з садівником, який дбайливо вирощує в дітях кожен паросток знання і таланту, його можна порівняти із золотошукачем, який дбайливо відшукує в дитячих душах золоті крупиці добра і чуйності, можна порівняти і з полководцем, який веде за собою у наступ проти незнання та невігластва. Вчитель навчає життю. Так було на зорі людської цивілізації. Так є сьогодні!
Сучасний підхід до виховання, сучасний урок вчитель має зробити твором мистецтва, де він уміло використовує всі можливості для розвитку особистості своїх вихованців. В системі освіти Печенізького району більшість педагогів щоденно працюють саме з таким підходом. Бажаю кожному з вас бути неповторним художником у мистецтві виховання дітей.
Депутатський корпус Печенізької районної ради 7 скликання дякує вам за безцінну роботу, вірність вчительській праці, за ваші добрі серця, якими ви завжди готові зігріти своїх вихованців, за ваші хвилювання й тривоги про них.
Міцного здоров'я Вам і Вашим родинам, щоденної поваги, терпіння і віри! Нехай Бог завжди допомагає Вам у Вашій нелегкій і благородній праці, і нехай Вас сповнює творче натхнення та прагнення творити добро!
Зі святом вас, дорогі наші! З Днем працівника освіти!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради