СВЯТО У БОРЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

06 жовтня 2018 року Борщівська територіальна громада відзначила свій день народження. Привітати мешканців громади з видатною подією завітали почесні гості - голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

День села – це свято всієї сільської громади, тож на святкування зібралися майже всі жителі та гості села.

Вітаючи громаду зі святом, Лариса Ярова сказала:

- Шановні борщівці, гарашківці таганнівці,я щиро вітаю вас зіменинним святом! Ви завжди зустрічаєте щирими посмішками, чудовою енергетикою, а ваша щоденна праця – то джерело людської мудрості й самовідданості. Якими б різними ми не були, як би не складалисянашідолі, всіх нас об’єднуєлюбов до нашого спільного дому – рідного села, участь в його долі. З нагоди свята бажаю всім миру, добра, благополуччя та процвітання борщівській громаді.

Для всіх присутніх за участю самодіяльних артистів Борщівського сільського клубу та запрошених гостей була підготовлена концертна програма.

Під час святкової програми урочисто нагородили подарунками почесних мешканців села у різних номінаціях та розіграли призи у безпрограшній лотереї. Для наймолодших мешканців села діяли дитячі атракціони, а для молоді була організована святкова дискотека.

Свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю барв та душевним теплом і стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.