ПРИЗОВНИКІВ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ДО ЛАВ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

08 жовтня 2018 року голова районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко з напутніми теплими словами провели до лав української армії призовників осіннього призову Печенізького району.

7 юнаків Печенізького району готові відбути до військових частин Збройних Сил України, а саме Остапенко Артем Володимирович, Кулабухов Анатолій Володимирович, Кущій Сергій Васильович, Мартинков Владислав Володимирович, Гриценко Владислав Євгенійович, Штаненко Сергій Олександрович, Коломієць Ярослав Віталійович.

"Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Впевнена, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Шановні призовники! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужнілими і здоровими повернутися додому", - зазначила Лариса Ярова у своєму виступі.

Також Лариса Володимирівна подякувала батькам за виховання справжніх патріотів рідної України та побажала їм позитивного настрою й твердої віри в те, що служба пройде благополучно.

Цього дня кожен з призовників отримав у дорогу ікону та найкращі напутні слова від керівництва районної ради та районної державної адміністрації.