НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 08 ЖОВТНЯ

08 жовтня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час голова районної ради Лариса Ярова повідомила присутніх про проведення чергової сесії Печенізької районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 18 жовтня 2018 року. Також нагадала про закінчення терміну подачі заявок на участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" та запропонувала провести нараду по даному питанню. Крім того, Лариса Володимирівна повідомила про результати реалізації цьогорічних міні-проектів та заплановане урочисте їх відкриття.

В ході наради обговорювалися питання про організацію та проведення в районі заходів до Дня захисника України,про хід проведення осінньо-польових робіт в районі, про організацію та проведення в районі призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом, про готовність до опалювального сезону в районі, про визначення осіб з категорій малозабезпечених, соціально незахищених громадян, які не мають права на субсидію та забезпечення їх.