ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК

10 жовтня 2018 року голова районної ради Лариса Ярова провела підсумкову нараду з учасниками обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє-2019".

Під час наради остаточно визначилися з кількістю та якісним наповненням проектних заявок, обговорили проблемні питання, а також прийняли рішення про подачу цих проектів на розгляд сесій органів місцевого самоврядування Печенізького району.

Крім того, впродовж наради було доведено до відома директорів освітніх закладів району про проведення щорічного обласного конкурсу для дітей та молоді "Місцеве самоврядування - це ми". Основною метою проведення даного конкурсу є популяризація діяльності органів місцевого самоврядування в Україні, інформування молоді про роль та специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення рівня знань підлітків у сфері державного управління.